30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Lalique Parfém & Dámské vůně

Značka Lalique byla založena výrobcem šperků René Laliquem. René Lalique začal svou kariéru u pařížského klenotníka Louise Aucoqa a pokračoval na Sydeham Art College v Londýně. Po spolupráci s nejlepšími šperkařskými společnostmi si Lalique otevřel svůj první obchod v Paříži, kde začal s výrobou parfémů. Lalique byl průkopníkem tohoto odvětví, protože vytvořil vysoce odolné lahvičky s jedinečným designem za přijatelné ceny.

Jejich jediná továrna byla postavena v roce 1921 v Alsasku a nyní patří mezi ty nejlepší sklárny. Výrobní závod kombinuje jak moderní technické znalosti, tak tradiční techniky v tomto průmyslu a vyrábí dokonalé produkty s velkou uměleckou hodnotou.

René Lalique se pro své výtvory inspiroval ženami a přírodou, a jeho díla jsou vystaveny v muzeích po celém světě. Sklárna vyrábí vázy, mísy, lahvičky na parfémy, vonné svíčky, hodiny a vybavení domácnosti.

Parfémová řada Lalique obsahuje vůně jako dřevitou a intenzivní Living Lalique s muškátovým oříškem, vanilkou a vetiverem a je k dispozici také v dalších parfémovaných kosmetických výrobcích, jako je tělový krém. Dalšími parfémy jsou Amethyst Eclat s pivoňkou, malinou a magnólií; Azalee (2014) s vůní růží, gardenie a jantaru; Satine (2013), orientální vůně s heliotropem a cedrovým dřevem. Laliques Encre Noire (2006) je jednou z jejich nejoblíbenějších vůní a obsahuje hluboké a dřevité tóny vetiveru. Fleur de Cristal (2010) neboli Křišťálová květina a obsahuje směs lilie, kalabrijského bergamotu, růžového pepře a madagaskarského jasmínu.
Zobrazit více