30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Laura Biagiotti Parfém & Dámské vůně

Přestože studovala archeologii v Římě, Laura Biagiotti se měl stát módní návrhářkou jako její matka. Ve skutečnosti měla matka vlastní dílnu a navrhla uniformy pro italskou leteckou společnost Alitalia. Po několika letech v rodinném podniku založila Laura společně se svým manželem Gianni Cignou vlastní oděvní společnost. Teprve v roce 1972 dokázala vytvořit první ženskou kolekci. Je také známá jako "Královna kašmíru", protože se jí podařilo udělat z kašmíru oblíbenou látku, která je vždy přítomná ve všech jejích kolekcích. Ženy si oblíbily její styl, protože všechny její kolekce byly měkké a pohodlné, stejně jako lichotivé.

Módní dům Biagiotti se sídlem v Via dei Condotti v Římě je uznáván jako jeden z největších módních domů v Itálii. Když žila v Pekingu, byla první italskou módní návrhářkou, která v dubnu 1988 představila kolekci v Číně. Získala také cenu Marca Pola od čínské vlády za to, že přivezla své kolekce do Číny.

Vůně Laury Biagiotti se vyrábí ve spolupráci s firmou Procter & Gamble. Její první vůní byla Fiori Bianchi, představená v roce 1982. Její bestseller je však Roma (1988). Láhev vypadá jako starověký římský sloup. Acqua di Roma je čerstvá, květinová a ovocná vůně, která byla představena v roce 2010. Laura (1994) je letní vůně složená z melounu, broskve, vanilky, vetiveru a frézie.
Zobrazit více