30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Laura Mercier Parfém & Dámské vůně

Laura Mercierová (narozená Michèle Mercierová) vyrostla v provincii ve Francii. Jako dítě chtěla být malířkou a dostala se na designovou školu, když jí bylo 16 let. Rychle však změnila názor a rozhodla se, že chce raději malovat na tváře lidí než malovat na plátno. Laura proto začala chodit do školy krásy v Paříži, kde po ukončení studia začala pracovat jako vizážistka. V roce 1985 byla Laura vyzvána, aby se přestěhovala do Ameriky, aby pomohla založit americkou Elle. Zatímco pracovala jako umělecká vizážistka pro společnosti jako Chanel a L'Oreal, Laura si vybudovala slavnou zákaznickou základnu včetně Madony, Celine Dionové, Sarah Jessicy Parkerové a Julie Robertsové.

V roce 1996 byla založena značka Laura Mercier Cosmetics s pojetím "bezchybné tváře". Laura od samého začátku vybírá všechny barvy, výrobky a textury výrobků sama, čímž je značka ještě jedinečnější. Velký zájem o její značku trvá i díky mnoha oceněním za její výrobky, jako je Allure's 2003 Best Beauty Award za Courtisane Lip Color a InStyle's 2009 Best Beauty Buys za Tinted Moisturizer, Oil Free Foundation a Secret Camouflage.

Dnes Laura stále pracuje jako nezávislá vizážistka pro některé z nejslavnějších žen na světě, její výrobky se prodávají ve více než 25 různých zemích po celém světě. Její značka nyní zahrnuje kosmetiku, péči o pleť, produkty do koupele a vůně. Parfémy značky Laura Mercier jsou známé svou vysokou kvalitou a staly se oblíbenými díky vůním jako L'heure Magique a krásnou sérií Eau Gourmande. Tyto sbírky obsahují vůně s tóny jídla a nápojů, jako je citronový dort a krém brûlée. Mercierová také získala velkou popularitu u mladší generace díky velké podpoře široce populární komunity youtuberů / beauty guru.
Zobrazit více