30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Mexx Parfém & Dámské vůně

Mexx je současná holandská lifestylová společnost, která nabízí nejen oblečení, ale také brýle, sluneční brýle, boty, koberce, ložní prádlo a parfémy. Mexx byl založen v roce 1986 Rattanem Chadhou. Dnes je Mexx multimilionovou společností s více než 800 prodejnami po celém světě.

Mexx je zaměřen hlavně na mladé a mladé v srdci, jejich šaty jsou zábavné a koketní, Mexx boty jsou funky a barevné a jejich vůně koketní a zajímavé.

Po nějakou dobu Mexx byl součástí skupiny Liz Claiborne, společnosti s více značkami, která nejen prodávala oblečení, ale i vůně. Tato znalost parfémového průmyslu se brzy stala součástí značky Mexx a dnes je k dispozici více než 50 různých Mexx kolínských a parfémů.

Většina parfémů Mexx má mužské protějšky, jako je Life is Now z roku 2015. Městská, vitální a osvěžující vůně s ovocným vrcholem, který přechází do květinového srdce. Základem je kombinace vanilky, cedru a pižma.

Look Up Now Life Is Surprising For Her (mužská verze se jmenuje je For Him) je perfektní letní vůně, láhev je čistá s čerstvou oranžovou "nálepkou", která vám připomene mísu plnou čerstvých pomerančů. Vůně se otevírá ovocnými tóny hrušky, broskve a ostružiny, které se dokonale hodí k letní kytici tuberózy, gardenie a jasmínu. Základem je jemná směs santalového dřeva, cedru a vanilky.

Mexx Wild je jedním z našich oblíbených. Je to teplý a sladký parfém zaměřený na neohrožené ženy, které jsou sebevědomé a sebejisté. Pevný vrchol maliny, bergamotu a neroli je těsně následován intenzivními a zdůrazněnými tóny srdce, ibišku, růžových lístků a plumérie. Základem je jistá a nádherná směs vanilky, heliotropu a jantaru. Vůně pro celý rok, která dokáže být současně elegantní a divoká.
Zobrazit více