30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Miller Harris Parfém & Dámské vůně

Lyn Harrisová založila v roce 2000 Miller Harris poté, co věnovala roky svého života učení se obchodním trikům, včetně studií v Paříži a zaměstnání u Roberteta. Své dětství strávila brigádou v parfumerii, což v té době bylo luxusní zboží vyhrazené pouze pro privilegované. Kombinace s přírodními vůněmi, se kterými se setkávala při návštěvě svých prarodičů ve Skotsku, ji vedla k lásce složitosti vůní. Vzestup této společnosti začal pomalu a stabilně, protože Lyn chtěla, aby u Miller Harris převádala kvalita nad kvantitou. Když lidé zjistili, že Michelle Obamové darovala sadu svých čistých voskových svíček, její prodej vzrostl o 300%. Zatímco se stále soustředí na vonné látky, do kolekce Miller Harris přibyly také produkty jako svíčky a tapety.

Nejenže vytváří vůně pro širokou veřejnost, Lyn si vyhrazuje čas na zhruba čtyři až šest šťastných lidí za rok, kteří mohou požádat o zakázkovou vůni s počátečními cenami kolem 8 000 liber. Jedna z vůní, které takto vytvořila, byla později široce dostupná. L'Air de Rien (2006) byla původně vytvořena jen pro ikonu 70. let Jane Birkinovou. Vytvořit tuto variaci na vanilkovou vůni trvalo dva roky a účelem bylo připomenout Birkinové její minulost. V roce 2016 byla L'Air de Rien znovu vydána, tentokrát v nové lahvičce, kterou ilustrovala samotná Jane Birkinová. Celebrity pověstné láskou k unikátním výtvorům Miller Harris jsou mimo jiné Mischa Burtonová, Goldie Horneová a Helena Bonham Carterová.

Většina 45 vůní Miller Harris, které byly představeny v letech 2000 až 2016, není vázána na žádné pohlaví. Výjimkou je Coeur d'Ete (2006), kterou vytvořila Lyn během těhotenství s prvním dítětem. Zatímco toužila po čokoládě, hrušce a banánu, Harrisová vytvořila tuto květinovou vůni pro labužníky, která se otvírá tóny kakaa, grapefruitu a lékořice. Kombinace sladkého začátku s bílou hruškou a kasií, spočívající na základně pižma a benzoinu.

Parfémy Miller Harris jsou k dispozici ve velikostech 50 ml a 100 ml.
Zobrazit více