30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Molton Brown Parfém & Dámské vůně

Společnost Molton Brown byla založena v roce 1973 Caroline Bursteinovou a Michaelem Collisem a začínala jako kadeřnický salon. Pár začal používat vlastní výrobky pro péči o vlasy, které působily divy. Zákazníci se jen hrnuli. Poté, co se stali známými, začali rozšiřovat své portfolio o produkty péče o tělo. Všechny jejich výrobky jsou vyráběny v londýnské oblasti s využitím vlastní továrny umístěné v Elsenhamu v Essexu.

Před lety Molton Brown využil tehdy neznámou modelku Kate Mossovou v jedné z jejich reklam a můžeme říci, že Molton Brown objevil tuto klasickou krásku. Jejich společnost je také známá díky úžasné péči o zaměstnance. Výhodou je budování dlouhodobých vztahů, spíše než obrovský obrat personálu, včetně bonusu k narozeninám, týden dovolené navíc a dárkové karty zdarma.

Společnost Molton Brown vstoupila do světa parfémů v roce 2007, kdy vydala řadu vůní. Tyto toaletní vody, parfémy a kolínské byly vdány k doplnění jejich populárních sbírek. První vůně, která byla zaměřena výhradně na ženy, byla Intoxicating Davan Blossom (2007). Tato měkká, květinová a ovocná vůně se vytváří smícháním vrstev bílých a žlutých květin se základem jasmínu a tolu balsamu. To bylo následováno vůní Mahiny (2013), součástí kolekce Navigations Through Scent, s napínavými tahitskými tóny vanilky a plumérie.
Zobrazit více