30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Monsoon Parfém & Dámské vůně

Peter Simon založil dámskou módní značku Monsoon v roce 1973. Styl této značky je silně inspirován Indií. Tento vliv lze pozorovat v barvách a použitých materiálech, jakož i při adaptaci tradičních indických řemesel, jako je například technika batiky, během výroby materiálů.

Značka si otevřela svůj první butik v Londýně a brzy se rozšířila po celé Velké Británii. Vytvořili také značku Accessorize, která byla věnována výhradně doplňkům. Značka se rozšířila i do dalších odvětví jako je dětské oblečení, boty, domácí prádlo a vůně.

Monsoon má dobrou pověst díky svému poctivému obchodnímu přístupu k výrobě oděvů a založení Monsoon Accessorize Trust, který na asijském kontinentu pracuje s dětmi a ženami v nouzi. V roce 2007 získala značka ocenění královny za mezinárodní obchod.

Monsoon produkuje mnoho vůní pro ženy, z nichž první byl květinový Shimo Monsoon pro ženy, který byl vydán v roce 1996 s tóny mandarinky, pomerančového květu a bergamotu. Tato vůně byla následována dalšími delikátními výtvory, jako je pikantní citrusový Monsoon for Women s jantarovým olejem, bergamotem a marockou růží, který byl v roce 2008 představen s velkým úspěchem nebo dřevitá Elation (2010) s tóny růže a frézie. Jejich nejnovější parfém je Rose Gold (2015) pro ženy, který kombinuje teplé tóny vanilky, jantaru, pižma, citronu a tuberózy.
Zobrazit více