30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Mont Blanc Parfém & Dámské vůně

Společnost Mont Blanc byla založena v roce 1908 papírník Claus-Johannes Voss a bankéř August Eberstein, kteří svou kreativitu soustředili na výrobu vysoce spolehlivých a krásných per pro nejnáročnější zákazníky. Status značky pochází z názvu velkolepého plnicího pera s názvem Meisterstück a samotná značka pochází z dalšího z jejich pozoruhodných výtvorů, pera Montblanc z roku 1910. Pokračovali v produkci pera Meisterstück, které zůstalo základním kamenem podnikání společnosti a příjmů pro mnoho let. Ačkoli původně zaměřili svou kreativitu pouze na pera, v roce 1935 také rozšířili svou sortiment o vysoce kvalitní kožené zboží, jako jsou psací potřeby, pouzdra na pera a zápisníky.

Společnost Dunhill získala většinový podíl v Mont Blanc kolem roku 1970, krátce po ní převzala společnost Richemont Group, která vlastní i další luxusní značky, jako jsou Cartier a Van Cleef & Arpels. Právě toto nové vlastnictví způsobilo rozsáhlé rozšíření sortimentu Mont Blanc zavedením větších kožených předmětů, jako jsou kufříky, a také klenoty a cenné hodinky. A konečně, v roce 2001 vydala společnost Mont Blanc svou vůbec první vůni pod názvem Presence. Stejně jako ostatní parfémy Mont Blanc od té doby se Presence vyráběla ve spolupráci s Inter Parfums Inc., která umožnila Mont Blanc dosáhnout vynikající kvality parfému, aniž by ztratila image své individuality a rafinované kvality.

Dalšími oblíbenými vůněmi v sortimentu parfémů Mont Blanc pro ženy jsou intenzivnější vůně Presence d'Une Femme Intense (2004), nádherně sladká a květinová vůně, jemná a pikantní orientální tóny Femme Individuelle (2004), teplé a orientální květinové tony Femme de Mont Blanc (2006) a dřevité a květinově pižmové Legend Pour Femme (2012), to abychom jmenovali jen několik.
Zobrazit více