Moschino Parfém & Dámské vůně

Franco Moschino založil módní společnost Moschino v roce 1983. Byl okamžitě uznán jako luxusní módní dům excentrického a inovačního stylu. Francova láska k umění, eleganci a inovaci se ukázala jako úspěšná a povzbudila jeho asistentku Rosselu Jardiniovou, aby zachovala styl i po jeho smrti. Během devatenácti let od roku 1994 do roku 2013 byla Rossella kreativní ředitelkou společnosti Moschino, vytvářející sofistikované, geometrické a moderní kolekce. Jeremy Scott se stal ředitelem Moskino po Rossele. Jeho výstřednost dokonale odpovídá Moschiniho stylu a hodnotám.

Bez ohledu na to, kdo je hlavním návrhářem, Moschino styl zůstává excentrický, inovativní a pestrý. Kromě oblečení značka vytváří boty, tašky, kosmetiku, hodinky, helmy a samozřejmě vůně. Kolekce Moschino Cheap and Chic a Love Moschino přinesly své inovativní nápady i do běžných obchodů s oblečením.

První parfém Moschino byl Moschino For Women (1987). Moschino Glamour (2008) je jemná, dřevitá a pižmová vůně pro ženy. Pink Bouquet (2012) je květinová vůně pro ženy, která obsahuje lahodné ananasové a perníkové tónyy, stejně jako jasmín, lilii a fialku. Parfémy Moschino Cheap & Chic se dodávají ve štíhlých lahvích v různých zábavných provedeních.

Moschino časové osy

Moschino
Kolekce
JIŽ OD
490
Moschino Cheap & Chic
JIŽ OD
490
Moschino Cheap & Chic Chic Petals
JIŽ OD
793
Moschino Cheap & Chic Hippy Fizz
JIŽ OD
152
Moschino Cheap & Chic I Love Love
JIŽ OD
614
Moschino Cheap & Chic Light Clouds
JIŽ OD
395
Moschino Cheap and Chic Stars
JIŽ OD
857
Moschino Fresh Couture
JIŽ OD
905
Moschino Fresh Couture Gold
JIŽ OD
746
Moschino Fresh Couture Pink
JIŽ OD
568
Moschino Funny
JIŽ OD
504
Moschino Moschino
JIŽ OD
588
Moschino Pink Bouquet
JIŽ OD
610
Moschino So Real Cheap & Chic
JIŽ OD
748
Moschino Toujours Glamour