30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Moschino Parfém & Dámské vůně

Franco Moschino založil módní společnost Moschino v roce 1983. Byl okamžitě uznán jako luxusní módní dům excentrického a inovačního stylu. Francova láska k umění, eleganci a inovaci se ukázala jako úspěšná a povzbudila jeho asistentku Rosselu Jardiniovou, aby zachovala styl i po jeho smrti. Během devatenácti let od roku 1994 do roku 2013 byla Rossella kreativní ředitelkou společnosti Moschino, vytvářející sofistikované, geometrické a moderní kolekce. Jeremy Scott se stal ředitelem Moskino po Rossele. Jeho výstřednost dokonale odpovídá Moschiniho stylu a hodnotám.

Bez ohledu na to, kdo je hlavním návrhářem, Moschino styl zůstává excentrický, inovativní a pestrý. Kromě oblečení značka vytváří boty, tašky, kosmetiku, hodinky, helmy a samozřejmě vůně. Kolekce Moschino Cheap and Chic a Love Moschino přinesly své inovativní nápady i do běžných obchodů s oblečením.

První parfém Moschino byl Moschino For Women (1987). Moschino Glamour (2008) je jemná, dřevitá a pižmová vůně pro ženy. Pink Bouquet (2012) je květinová vůně pro ženy, která obsahuje lahodné ananasové a perníkové tónyy, stejně jako jasmín, lilii a fialku. Parfémy Moschino Cheap & Chic se dodávají ve štíhlých lahvích v různých zábavných provedeních.
Zobrazit více