30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Naomi Campbell Parfém & Dámské vůně

Naomi Elaine Campbellová se narodila v roce 1970 ve městě Streatham v Londýně. Naomi bylo pouhých 7 let, když se poprvé objevila v hudebním videu Boba Marleyho k písni "Is This Love". A bylo jí deset let, když byla přijata na respektovanou italskou Conti akademii divadelních umění.

Když bylo Naomi o 15 let, byla objevena šéfkou Synchro Model Agency, když byla na prázdniny doma v Londýně. Netrvalo dlouho, než měla Naomi svou první velkou titulní stránu, objevila se na obalu britské Elle těsně před svými 16. narozeninami.

V pozdních osmdesátých letech a celá 90. léta brala Naomi módní svět útokem. Chodila většinu nejprestižnějších přehlídek, byla na obálkách těch nejoblíbenějších módních časopisů a objevila se v několika televizních pořadech. Sláva však nepřišla bez boje. Naomi bojovala s diskriminací v průmyslu kvůli barvě pleti, ale s přáteli jako byli Yves St. Laurent, Christy Turlingtonová a Linda Evangelista na své straně si vybudovala vlastní značku na světě módy a dokázala, že supermodelka nemusí být bílá, aby byla velice úspěšná.

Naomi není známá jen díky předvádění módy, také významně podporuje několik charit a využívá své jméno z modelingu, aby získala peníze pro charitativní organizace, jako je Dětský fond Nelsona Mandely, Breakthrough Breast Cancer, We Love Brazil a Fashion for Relief.

V pozdějších letech Naomi Campbellová představila vlastní značku parfémů. První vůně Naomi Campbellové byla představena v roce 1999 a jmenuje se jednoduše Naomi Campbell. Je to jeden z nejprodávanějších parfémů v jejím sortimentu. Dalším favoritem je vůně Naomi, která byla v roce 2010 znovu vydána. Je to velmi ovocná a sladká vůně, která vyhovuje většině žen.
Zobrazit více