30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Paris Hilton Parfém & Dámské vůně

Dcera obchodníka Richarda Hiltona a pravnučka Conrad Hilton, zakladatele úspěšného Hilton Hotel & Resorts, Paris Hilton, si udělala docela dobré jméno. Mezi sourozenci Nicky, Conrada a Barronem je Paris jediná, kdo vybudoval vlastní impérium. Během několika let provozovala několik úspěšných firem a její životopis zahrnuje povolání herečky, zpěvačky, DJky, spisovatelky a módní návrhářky. V současné době se Paris většinou zaměřuje na vlastní značku parfémů.

Jako dědička bohatství Hilton bude Paris vždy v centru pozornosti. Nicméně její společenský životní styl byl v polovině roku 2000 tak extrémní, že byla ve zprávách skoro každý den. Častá návštěvnice večírků, proslulá "nevhodným" chováním, poskytovala médiím řadu šťavnatých novinek. Proto nás překvapila, když obrátila tuto negativní pozornost ve způsob, jak se prosadit. V roce 2003 debutovala reality-show "The Simple Life" společně s bývalou nejlepší kamarádkou Nicole Richieovou. V této sérii kamarádky opustily své privilegované životy a vyrazily na venkov zažít prostý život. Tato velmi úspěšná série běžela až do roku 2007 a byla dalším krokem v její kariéře.

Paris Hilton produkovala vlastní show, nejznámější je série "Moje nová BFF" a hrála v mnoha dalších. Objevila se ve filmech jako Nine Lives (2002), The Hottie a Nottie (2008) a The Bling Ring (2013). Její kniha Confessions of an Heiress byla vydána v roce 2004 a stala se okamžitým bestsellerem. V současné době je známá jako obchodnice, ale také má velmi populární účty na Twitteru a Instagramu.

Mazi zábavná fakta o Paris patří mimo jiné to, že si bělí své nádherné blond vlasy a nikdy neopouští dům bez modrých kontaktních čoček (její přirozená barva očí je hnědá).

Paris Hilton vstoupila do světa vůní v roce 2005 a vydala vůni, která je dodens její nejoblíbenější; Paris Hilton Eau de Parfum. Tato vůně byla opravdu velmi dobře přijata a získala skvělé recenze. V prvních deseti letech svého podnikání v oblasti vůní vydala dvacet různých parfémů Paris Hilton a chystá mnoho dalších. Mezi naše oblíbené parfémy Paris Hilton patří její Passport Collection (2010), která obsahuje čtyři vůně inspirované různými zeměmi po celém světě a její nejnovější Can Can - Can Can (2007) a Can Can Burlesque (2014). Podnikání v parfumerním průmyslu byl pro Hilton tak úspěšný počin, že je to nyní její hlavní zaměstnání a podle některých zpráv její vůně skutečně vynesly dědičce několik miliard!
Zobrazit více