30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Police Parfém & Dámské vůně

Police je italský designový dům založený v roce 1983. Na začátku značka Police vyráběla brýle, přičemž se zaměřovala na revoluční návrhy slunečních brýlí jak pro muže, tak pro ženy. Úžasné designy se zrcadlovými skly a štíhlým módním stylem se v 80. letech 20. století staly velmi populárními.

Po dosažení mezinárodního úspěchu s brýlemi se značka Policie v 90. letech začala rozšiřovat a zkusila představit i vlastní vůně, které se okamžitě dočkaly velkého ohlasu. Jejich první vůní byla Police Original a první vůní čistě pro ženy byla Naked Pour Femme (2003), květinová s tóny jasmínu, růžového dřeva a bílého pižma.

Od této chvíle společnost vydala řadu dalších skvělých vůní pro ženy včetně To Be The Queen (2013), svůdné směsi pomerančů, mandarinek, jahod, ovoce a vanilky v úžasné bílé lahvičce se zlatou korunkou a The Sinner (2014), což je lahodná toaletní voda s černým rybízem a jablkem na bázi vanilky, tonka fazolí a cedru v nápadné lahvičce ve tvaru policejních pout - s ohledem na název značky.
Zobrazit více