30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Puma Parfém & Dámské vůně

Puma je lifestylová značka obuvi, sportovního vybavení a oblečení. Puma má velké portfolio parfémů včetně několika sportovních vůní. Mezi některé z jejich nejznámějších vůní patří Flowing (2003), Green (2012) a Yellow (2012).

Jméno je dnes známé po celém světě, ale kdo společnost Puma založil? Je to příběh dvou bratrů, Rudolfa a Adolfa Dasslerových, kteří zpočátku řídili společnou továrnu na obuv. Během druhé světové války však došlo k velkým sporům, které vedly k tomu, že se každý z nich vydal na vlastní cestu a rozdělili podnik na dva. Adolf založil společnost Adidas, zatímco Rudolf založil značku Puma.

V raných letech byly společnosti Adidas a Puma silnými konkurenty a dokonce město, v němž měly sídlo, bylo rozděleno. Údajně lidé pozorovali, jaké boty má kdo na sobě, aby věděli, zda je dotyčný přítel nebo nepřítel! Když šli řemeslníci do domu Rudolfa, údajně si úmyslně obouvali Adidas a Rudolf je poslal rovnou do svého suterénu, kde si museli vzít zdarma pár bot Puma. Dva místní fotbalové kluby byly také rozděleny. ASV Herzogenaurach podporovala Adidas, zatímco 1 FC Herzogenaurach vždy nosila kopačky Puma. Dnes jsou bratři pohřbeni na stejném hřbitově, ale jsou umístěni tak daleko od sebe, jak je to jen možné, protože se bohužel nikdy nedokázali usmířit.

Puma pokračovala v růstu a rozšiřovala své portfolio od bot až po oblečení. V uplynulých letech sponzorovali velké množství talentovaných sportovců a golfistů. Usain Bolt měl na sobě boty Puma, když běžel v New Yorku, kde získal přezdívku "Lightning Bolt". Serena Williamsová měla na sobě Puma oblečení, když v roce 2002 vyhrála tenisové mistrovství USA. A pokud hrajete golf, můžete si koupit nejnovější Puma golfové vybavení, které nosí Lexi Thompson a Rickie Fowler.

V roce 2007 byla Puma převzata francouzským konglomerátorem PPR, který se věnuje prodeji módy a luxusního zboží a který mimo jiné vlastní například značku Gucci. To pomohlo společnosti Puma dosáhnout svého poslání stát se nejoblíbenější značkou sportovního stylu na světě. Kromě sportovních bot Puma, vybavení a hodinek Puma nabízí také velký výběr parfémů a vůní. Bylo představeno už více než 30 vůní Puma, první v roce 2003. Flowing je sladká, svěží, jemná dívčí vůně, ideální pro každodenní nošení. V roce 2014, u příležitosti Světového poháru FIFA, Puma vydala svou Yellow Brasil Edition, oslavu sportu, extrémního nadšení a adrenalinu, vše v slunečné žluté láhvi s čerstvými tóny bergamotu, jablka, magnólie a cedru.

V kolekci parfémů Puma najdete i velmi oblíbený parfém Puma Aqua. Tato osvěžující vůně se podává ve flakonku ve tvaru lahve s vodou pro váš skvělý den. Hravý a ženský vrchol se zeleným jablkem, limetkou a zeleným citrónem se propadá do srdce vodního hyacintu. Základ patchouli a santalového dřeva vám zajistí mnoho komplimentů ve dne v noci. Deodorant Red and White značky Puma je oblíbený mezi sportovci, protože vás udrží svěží díky jemným tónům italského bergamotu, zimolezu, červené pivoňky a cedru.
Zobrazit více