30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Revlon Parfém & Dámské vůně

Revlon je základním kamenem kosmetického průmyslu. Jejich přijatelné ceny, vysoce kvalitní výrobky a inovativní produkty zajistily, že Revlon je od svého počátku ve 30. letech 20. století trvale jedničkou na trhu.

Historie Revlonu začíná v roce 1932, kdy chtěli Charles a Joseph Revsonovi vytvořit lak na nehty, který by ladil k nalíčeným hollywoodským hereckým hvězdám s cigaretou v pěstěné ruce. Obvyklý lak na nehty byl vyroben s použitím barviv, ale revlon lak na nehty byl vyroben s použitím pigmentů, což mu dodalo větší kryvost a plnější a sytější barvy. Revlon dal svým lakům jména jako Fatal Apple a Kissing Pink, které popisovaly barvu a nabízel svým zákazníkům novinky. Revlon lak na nehty měl obrovský úspěch a během pouhých 6 let měla společnost Revlon hodnotu několika milionu dolarů.

Revlon je společnost s množstvím prvenství. Revlon byl první společností, která zobrazila ženu v kalhotech v reklamě na parfém Charlie; Revlon byl také mezi prvními, kteří nahradili pokusy na zvířatech alternativní metodou testování bezpečnosti. Jako průkopník dermatologie byla Revlon první společností, která v kosmetickém krému používala prekurzor estrogenu, a společnost Revlon také představila první americkou módní návrhářskou vůni, Norman Norell.

Vůně řady Revlon Charlie byla představena v roce 1973 a dnes je v této řadě více než 20 vůní, které jsou zaměřeny na mladé, pracující ženy. Revlon Charlie parfém se dobře prodával a květinová aldehydová vůně se stala světovým špičkovým parfémem během tří let od jeho uvedení na trh. Vzniklo také několik reklam na Revlon Charlie, v jedné si zahráli Lauren Hutton a Cindy Crawfordová. Oprah Winfrey zasvětila celý segment své populární talk show tomu, jaký vliv mají reklamy na parfémy Charlie. Charlie reklamy inspirovaly Oprah k tomu, aby byla také tak sebejistá a báječná jako Charlie Girls.

Jiné ikonické parfémy značky Revlon zahrnují Moon Drops, vřelou pikantní vůni, která byla vydána v roce 1970; Revlon Intimate z roku 1955. Jedná se o pikantní vintage vůni z doby dávno minulé, okouzlující a smyslnou.
Zobrazit více