30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Rihanna Parfém & Dámské vůně

Rihanna (skutečné jméno Robyn Rihanna Fentyová) se narodila v roce 1988. Narodila se v problémové rodině a byla nejstarší ze tří dětí. Vytvořila dívčí skupinu se dvěma kamarádkami a objevil ji americký hudební producent Evan Rodgers. Bylo jasné, že Rihanna je jedinečnáo a ve věku pouhých 16 let se rozhodla přestěhovat, aby se věnovala své hudební kariéře.

Její debutové album mělo obrovský úspěch díky singlům "S. O. S" a "Pon de Replay" a od té doby vedlo žebříčky po celém světě. Rihanna má talent na chytlavé melodie ("Umbrella", "Diamonds", "Work" a seznam pokračuje) a spolupracovala s celou řadou superhvězd jako Beyonce, Drake, Eminem a Jay Z. Je jedním z nejprodávanějších umělců všech dob s prodejem více než 200 milionů alb po celém světě. Získala řadu ocenění včetně osmi ocenění Grammy; osm amerických hudebních cen; 23 ceny Billboard Music Awards; dvě ceny BRIT a ceny stále přibývají. Její instagramový a twitterový účet jsou jedněmi z nejnavštěvovanějších na světě.

Rihanna nebo také RiRi, jak je přezdívána, představila v roce 2010 svou první vůni s názvem Reb'l Fleur. Vůně, která oslovuje jak dobré, tak i špatné stránky osobnosti, je odvážná, sexy a skutečně nezapomenutelná s tóny čerstvých zralých plodů, luxusními květinami a pižmovou kombinací vanilky, pačuli a jantaru. Tvar flakonku byl inspirován tvarem podpatku, protože Rihanna lodičky miluje. Tentýž tvar lahvičk použila i pro své tři další parfémy; Nude (2012), Rebelle (2012) a speciální vydání 777 Nude Diamonds (2013).

Rihanna miluje vytváření vůní a říká, že je vidí jako písně; každá vypráví jiný příběh. Čtvrtý parfém Rihanny, Rogue (2013), měl jiný design než její první tři; chtěla promyslet, kdo je v daném okamžiku jejího života, a říká: "Je to osobní vůně, která je daleko sebevědomější. Je to Rogue, jsem to já ". Rogue Love následovala v roce 2014 a je inspirována pocitem zamilovanosti. Lahodná směs mandarinky, bobulí a broskve se mísí s bohatými tóny jasmínu, zimolezu, kokosu a orchideje, která se dokonale hodí do silných, přetrvávajících tónů smetanového dřeva, jantaru, karamelu a vanilky.

Šestá vůně Rihanny pro ženy se jmenuje RiRi (2015) a jedná se o svůdnou květinovou vůni. Podle Rihanny je to opravdu hravá, velmi zábavná, velmi ženská, velmi dívčí a koketní vůně, a i reklamní kampaň tomu odpovídala, s nyní ikonickou fotografií Rihanny s růžovou kožešinou.

V roce 2014 se Rihanna stala součástí kampaně MAC Viva Glam, která pomáhá lidem s HIV / AIDS. Vydala vlastní RiRi Woo Viva Glam rtěnku a výnosy jdou na pomoc obětem nehody. Také pracovala jako mluvčí pro MAC Cosmetics a vytvořila oděvní kolekce pro značky River Island, Giorgio Armani a Puma.
Zobrazit více