30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Roberto Cavalli Parfém & Dámské vůně

Roberto Cavalli je okázalý italský módní návrhář. On je ztělesněním toho, co je luxus, půvab a elitní životní styl. S jeho divokými zvířecími potisky, bohémským stylem a nejmodernějším textilem není divu, že značka Cavalli byla v roce 2010 označena za číslo jedna v seznamu luxusních značek.

Kdykoli se koná jakákoli významnější akce na červeném koberci, určitě na ní uvidíte jedny z krásných šatů Roberto Cavalliho. Jeho šaty jsou odvážné a velkolepé, se zajímavou kombinací textilu. V roce 2007 představil svou první kolekci pro H & M s názvem "Nosit Cavalli". Vyprodala se během několika hodin. Cavalli nedělá jen šaty, také má velkou škálu obleků pro muže, sluneční brýle, boty, boty, dětské oblečení, tašky, hodinky, parfémy a dokonce i vlastní vodku Roberto Cavalli Vodka.

Cavalli spolupracuje s několika známými značkami a lidmi; v roce 2007 navrhl kostýmy pro Christinu Aguileru a Jennifer Lopez, stejně jako šatní skříňku pro celosvětové reunion turné Spice Girls. V roce 2005 ho Playboy požádal o re-design slavného kostýmu zajíčka. Lahev na dietní Coluí získala design Cavalli v roce 2008 a italská likérová společnost Disaronno je pověřila, aby v roce 2015 navrhli jejich třetí láhev Disaronno pro limitovanou edici.

V roce 2008 se Roberto Cavalli snažil prodat své impérium, ale nikdo nebyl ochoten převzít jeho podnik, a tak si ho ponechal a diverzifikoval ještě víc. Nyní také dělá návrhy domů a dokonce má noční klub, kam navrhl jedny z nejdivočejších, sexy a erotických oblečků pro dívky klubu.

Cavalliho návrhy jsou často pobuřující, sexy a hravé a jeho vůně rozhodně nezklamou. Od roku 2002 uvedl na trh již více než 30 parfémů.

První vůně Roberto Cavalliho, Roberto Cavalli for Women, byla okamžitým hitem. Krabička má zvířecí potisk ve stylu hada, který je symbolem značky Cavalli a parfém je jemný a chutný s tóny jantaru, santalového dřeva a pačuli.

Paradiso Roberto Cavalli for Women z roku 2015 zdobí krásný křišťál a zlatý had, vůně sama o sobě je nádherná směs květinových a dřevitých tónů. Had je od roku 2005 podpisovým symbolem Roberto Cavalliho. Je to velmi ženská, smyslná a nebezpečná vůně, složená ze šumivých mangových citrusů a hezkých měkkých pepřových květin.

Roberto Cavalli uvedl v roce 2014 svou letní vůni Roberto Cavalli Exotica. Zavede vás do exotické destinace s pečlivě smíchaným mixem manga, květu frangipani a krémového santalového dřeva. Jen zavřete oči a ocitnete se na dokonalé bílé pláži s vlnami jemně omývajícími vaše bosé nohy. Cavalliho kolekce vůní je pečlivě navržen pro ženy, které milují styl a jsou mladé duchem.
Zobrazit více