30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Sarah Jessica Parker Parfém & Dámské vůně

Když debutovala na Broadwayi ve hře The Innocent ve věku 11 let, rodina Sarah Jessicy Parkerové rozhodla, že poté, co byla vybrána do Annie jen o tři roky později, je čas přestěhovat se do Cincinnati, aby mohla Sarah rozvíjet své herecké schopnosti. Když opustila svůj domov v Nelsonvillu v Ohiu, vrhla se do nových dobrodružství s otevřenou náručí. Koncem 70. let Sarah a jejích sedm sourozenců putovali po celé Americe s pásmem The Sound of Music, ve kterém všichni měli roli. První účinkování Sarah Jessica Parkerové ve filmu bylo v Footloose a Firstborn v roce 1984. Footloose byl pravděpodobně jeden z posledních okamžiků, kdy jsme měli možnost vidět její přírodní hnědé lokny. V roce 1997 se Sarah oženila s Matthewem Broderickem a měla černé svatební šaty, čehož teď lituje. Její prvorozený syn, James Wilkie, byl přirozeně porozen, zatímco dvojčata Marion Loretta Elwell a Tabitha Hodge byla odnošena náhradní matkou. Po narození dvojčat se rodina přestěhovala do New Yorku v roce 2009. Hodně času stráví ve svém druhém domě v Kilcaru v Irsku, kde Matthew kdysi trávil prázdniny.

Neustále rostoucí čisté hodnoty společnosti Sarah Jessicy Parker ve výši 90 milionů dolarů nebylo snadné. Její role v seriálu Sex ve městě (1998-2004) jí nepochybně největší část slávy a výdělků. Zábavný fakt: Sarah téměř odmítla hrát roli Carrie Bradshawové, protože nechtěla hrát v žádném televizním seriálu. Je také jediná ze čtyř hvězd seriálu, která se ani v jednom záběru neobjevila nahá, protože její smlouva obsahovala doložku o nesvlékání se. Po skončení této série v roce 2004 následovaly dva úspěšné filmy; Sex ve městě (2008) a Sex ve městě 2 (2010). Sarah není jen herečka - vlastní oděvní společnost "SJP", která se zaměřuje na šik oblečení a boty.

První parfém Sarah Jessica Parker je také nejznámější. Oblíbený Lovely byl představen v roce 2005. Svěží a čistá vůně je vhodná pro všechny typy žen. Od vzniku původního parfému vznikly další variace jako Lovely Satin (2006) a Lovely 10th Anniversary Edition (2015). Dalším oblíbenou řadou je kolekce Covet, která zahrnuje Covet (2007), lahodnou směs se srdcem zimolezu spočívajícím na jantarovém základu a Covet Pure Bloom (2008), květinovou vůni s podtóny kokosové vody a fialkového kořene.
Zobrazit více