Vera Wang Parfém & Dámské vůně

Vera Wang je americká módní návrhářka, proslulá revolucí svatebních šatů v 80. letech, kdy se stala průkopnicí "moderních" sofistikovaných svatebních šatů. Je stále považována za nejlepší módní návrhářku svatebních šatů, a to jak z hlediska elegance, tak i ceny (její kolekce jsou cenově dostupné pro každého, protože se mohou pohybovat od $ 600 - $ 1,400).

Předtím, než se stala módní návrhářkou, byla Vera Wang profesionální krasobruslařkou, ale když nebyla vybrána na olympijské hry, rozhodla se vstoupit do světa módy. Stala se nejmladší redaktorkou časopisu Vogue ve věku 23 let, ale poté v roce 1985 odešla a připojila se k Ralphu Laurenovi jako vedoucí designérka. Po dvou letech u Ralpha Laurena založila svou vlastní společnost a otevřela svůj salon v hotelu Carlyle Salon v New Yorku. Navrhla svatební šaty pro různé celebrity včetně Kim Kardashian, Alicie Keys, Jennifer Garner, Victorie Beckham a Kate Hudson. Její svatební šaty se objevily také v různých hollywoodských filmech a televizních seriálech.

Nejoblíbenější doplňky značky Vera Wang jsou brýle, boty a vůně. Její první parfém pro ženy byl představen v roce 2002 a jeho mužský společník o dva roky později. Nejprodávanější vůní Vera Wang je Princessa, která byla vydána v roce 2006. Má květinově sladkou vůni s křupavou kyselostí, kterou dodává růžová guava. Všechny vůně značky Vera Wang mají květinové a ovocné tóny, nicméně každá je trošku jiná. V případě Glam Princess je pak hruškový a pomerančový základ oslazen marshmallow a semeny ibiškovce pižmového. Podobně Lovestruck Floral Rush má srdce bílé frézie a růžové mučenky, které kontrastuje s vůní šampaňského a růžového pepře.

Zobraz vše

Vera Wang časové osy

Vera Wang
Kolekce
JIŽ OD
423
Vera Wang Bouquet
JIŽ OD
448
Vera Wang Flower Princess
JIŽ OD
555
Vera Wang Glam Princess
JIŽ OD
511
JIŽ OD
435
Vera Wang Lovestruck
JIŽ OD
506
Vera Wang Lovestruck Floral Rush
JIŽ OD
608
Vera Wang Preppy Princess
JIŽ OD
435
Vera Wang Princess
JIŽ OD
481
Vera Wang Rock Princess
JIŽ OD
463
Vera Wang Vera Wang