Versace Parfém & Dámské vůně

Gianni Versace založil v roce 1978 módní dům Versace, která vyrábí oblečení pro muže a ženy, doplňky, make-up, domácí design a vůně. Po jeho smrti v roce 1997 je společnost řízena jeho sestrou Donatellou Versace, která je zároveň viceprezidentkou a hlavní návrhářkou. Její dcera Allegra zdědila po smrti svého strýce 50% akcií.

Značka Versace je známá tím, že ji nosí celebrity. Černé Versace šaty Eliz jako sexy a skandální. Versace také vymyslel a rozšířilafenomén "supermodelek" v 90. letech tím, že pro podzimní a zimní show 1991/1992 najal všechny nejslavnější modelky té doby. Společnost vlastní také nemovitost: luxusní pětihvězdičkový hotel Palazzo Versace v Austrálii, jehož dvojče se plánuje postavit v Dubaji.

Versace nabízí řadu vůní. První z nich byla Gianni Versace pro ženy, vydaná v roce 1981. Dalším parfémem pojmenovaným po rodině je Versace Woman, která se otevírá romantickou vůní květů plumérie, divoké růže a bergamotu na bázi pižma a jantaru. Yellow Diamond je sladkokyselá vůně pro ženy, kde se s citrónovým a hruškovým sorbetem kombinuje pomerančový květ a jemný leknín. Pro běžné nošení Versace vydal Red Jeans v roce 1994. Tato vůně je intenzivně květinová, doplněná nádechem vanilky. Múzou Gianni Versaceho byla vždy jeho sestra Donatella a jí byl věnován parfém "Blonde”. Ona sama ak vydala jaho variaci Versus, která je nyní bestseller. Je to květinová vůně smíšená s jemnými tóny jantaru a pižma.

Zobraz vše

Versace časové osy

Versace
Kolekce
JIŽ OD
509
Versace Bright Crystal
JIŽ OD
934
Versace Bright Crystal Absolu
JIŽ OD
824
Versace Crystal Noir
JIŽ OD
1.153
Versace Dylan Blue
JIŽ OD
958
Versace Eros
JIŽ OD
978
Versace Eros pour Femme
JIŽ OD
364
Versace Man Eau Fraiche
JIŽ OD
1.031
Versace Pour Homme
JIŽ OD
428
Versace Red Jeans
JIŽ OD
1.186
Versace Vanitas
JIŽ OD
695
Versace Versace Woman
JIŽ OD
616
Versace Yellow Diamond
JIŽ OD
1.676
Versace Yellow Diamond Intense