30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Versace Parfém & Dámské vůně

Gianni Versace založil v roce 1978 módní dům Versace, která vyrábí oblečení pro muže a ženy, doplňky, make-up, domácí design a vůně. Po jeho smrti v roce 1997 je společnost řízena jeho sestrou Donatellou Versace, která je zároveň viceprezidentkou a hlavní návrhářkou. Její dcera Allegra zdědila po smrti svého strýce 50% akcií.

Značka Versace je známá tím, že ji nosí celebrity. Černé Versace šaty Eliz jako sexy a skandální. Versace také vymyslel a rozšířilafenomén "supermodelek" v 90. letech tím, že pro podzimní a zimní show 1991/1992 najal všechny nejslavnější modelky té doby. Společnost vlastní také nemovitost: luxusní pětihvězdičkový hotel Palazzo Versace v Austrálii, jehož dvojče se plánuje postavit v Dubaji.

Versace nabízí řadu vůní. První z nich byla Gianni Versace pro ženy, vydaná v roce 1981. Dalším parfémem pojmenovaným po rodině je Versace Woman, která se otevírá romantickou vůní květů plumérie, divoké růže a bergamotu na bázi pižma a jantaru. Yellow Diamond je sladkokyselá vůně pro ženy, kde se s citrónovým a hruškovým sorbetem kombinuje pomerančový květ a jemný leknín. Pro běžné nošení Versace vydal Red Jeans v roce 1994. Tato vůně je intenzivně květinová, doplněná nádechem vanilky. Múzou Gianni Versaceho byla vždy jeho sestra Donatella a jí byl věnován parfém "Blonde”. Ona sama ak vydala jaho variaci Versus, která je nyní bestseller. Je to květinová vůně smíšená s jemnými tóny jantaru a pižma.
Zobrazit více