Versace Parfém & Dámské vůně

Gianni Versace založil v roce 1978 módní dům Versace, která vyrábí oblečení pro muže a ženy, doplňky, make-up, domácí design a vůně. Po jeho smrti v roce 1997 je společnost řízena jeho sestrou Donatellou Versace, která je zároveň viceprezidentkou a hlavní návrhářkou. Její dcera Allegra zdědila po smrti svého strýce 50% akcií.

Značka Versace je známá tím, že ji nosí celebrity. Černé Versace šaty Eliz jako sexy a skandální. Versace také vymyslel a rozšířilafenomén "supermodelek" v 90. letech tím, že pro podzimní a zimní show 1991/1992 najal všechny nejslavnější modelky té doby. Společnost vlastní také nemovitost: luxusní pětihvězdičkový hotel Palazzo Versace v Austrálii, jehož dvojče se plánuje postavit v Dubaji.

Versace nabízí řadu vůní. První z nich byla Gianni Versace pro ženy, vydaná v roce 1981. Dalším parfémem pojmenovaným po rodině je Versace Woman, která se otevírá romantickou vůní květů plumérie, divoké růže a bergamotu na bázi pižma a jantaru. Yellow Diamond je sladkokyselá vůně pro ženy, kde se s citrónovým a hruškovým sorbetem kombinuje pomerančový květ a jemný leknín. Pro běžné nošení Versace vydal Red Jeans v roce 1994. Tato vůně je intenzivně květinová, doplněná nádechem vanilky. Múzou Gianni Versaceho byla vždy jeho sestra Donatella a jí byl věnován parfém "Blonde”. Ona sama ak vydala jaho variaci Versus, která je nyní bestseller. Je to květinová vůně smíšená s jemnými tóny jantaru a pižma.

Zobraz vše

Versace časové osy

Versace
Kolekce
JIŽ OD
363
Versace Bright Crystal
JIŽ OD
1.100
Versace Bright Crystal Absolu
JIŽ OD
930
Versace Crystal Noir
JIŽ OD
1.051
Versace Eros
JIŽ OD
764
Versace Eros pour Femme
JIŽ OD
371
Versace Man Eau Fraiche
JIŽ OD
674
Versace Pour Homme
JIŽ OD
443
Versace Red Jeans
JIŽ OD
839
Versace Vanitas
JIŽ OD
1.618
Versace Versace
JIŽ OD
674
Versace Versace Woman
JIŽ OD
628
Versace Yellow Diamond
JIŽ OD
1.652
Versace Yellow Diamond Intense