30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Victoria's Secret Parfém & Dámské vůně

Společnost Victoria's Secret byla založena v roce 1977 Royem Raymondem s podporou jeho ženy Gaye. Před otevřením obchodního domu Victoria's Secret se Raymond cítil na rozpacích, když kupoval spodní prádlo pro svou ženu v obchodních domech. Úspěch společnosti Victoria's Secret narůstá a v osmdesátých letech se stal známý jako prostor pro nákup spodního prádla, které bylo popisováno jako "více burleskní než klasické". Jeho první prodejna byla otevřena v nákupním centru a jeho nápad byl útulný a příjemný obchod.

Victoria's Secret má širokou škálu produktů, včetně spodního prádla, oblečení na noc, plavek, sportovního a kosmetického zboží, jako jsou tělové vody, tělové spreje, vůně a čistící vody. Když mluvíme o parfémech, VS má ve své kolekci více než 200 dámských vůní, od světlých a svěžích až po tmavé a svůdné. Jejich první vůně byla představena v roce 1992 a stále vydávají nové. Mezi oblíbené patří tělové spreje, které milují jak ženy, tak muži (na svých ženách). Jejich nejprodávanějšími parfémy jsou Bombshell (2010) květinová, ovocná vůně a Sexy Little Things Noir (2008) další květinová hravá svůdná vůně.

Každoroční Victoria's Secret Fashion Show se koná už od roku 1995. V roce 2014 show vydělala 2,5 miliony dolarů, které byly rozděleny na několik charit. Nejznámějšími andílky Victoria´s Secret jsou Adriana Lima, Candice Swanepoelová, Lily Aldridgeová a Martha Huntová. Vedle andílků mají také modelky, které pracují jednotlivě několik let za sebou. Mezi nimi byly například Miranda Kerrová a Rachel Hilburtová.
Zobrazit více