30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Mac Kosmetika

Na Stránku
Třídit
Make-up Art Cosmetics nebo M.A.C., jak je často nazývána, je kosmetická společnost založená v roce 1984 kanaďanem Frankem Toskem, vizážistou a fotografem. Společně s obchodním partnerem a majitelem salonu krásy Frankem Angelem chtěl vytvořit kosmetiku, která by dokázala zvládnout světlo a teplo při pořizování profesionálního fotografického snímku. Jejich M.A.C. základy pod make up a MAC rtěnky se staly okamžitým hitem mezi ostatními vizážisty a nedlouho potom se jejich výrobky začaly prodávat široké veřejnosti. V roce 1995 společnost Estée Lauder Company koupila 51% podíl, a to pomohlo M.A.C. růst. Mottem MAC je, že M.A.C. je pro každý věk, pro všechny rasy a všechny pohlaví.

Jejich základ pod make up Studio Fix a korektor Studio Finish mají vynikající pokrytí a často se používají tam, kde selhávají jiné produkty. MAC rtěnka existuje ve více než 100 odstínech. Můžete ji mít jako paletu s několika barvami nebo jako samostatnou tuhou nebo kapalnou rtěnku. Mineralize Skinfinish je sametový měkký pudr, který aplikujete na zvýraznění tváře a těla. Pokud byste někdy pochybovali o tom, jak používat produkty MAC nebo některé z mnoha sad make-upu, jsou zde stovky výukových programů online a zdarma nebo si můžete objednat schůzku v obchodě, kde vám speciálně vyškolení vizážisté ukáží přesně způsob použití jakéhokoli výrobku.

Pokud jde o náčiní a příslušenství, MAC má vše: jejich profesionální paletu barev lze přizpůsobit tak, aby obsahovala vaše vlastní oční stíny a korektor; jejich sada štětců má krátké rukojetí, takže výrobky jsou jednodušší nanášet. Makeup Eyelash Curl vytváří perfektní řasy a jejich různé vysoce kvalitní aplikátory jsou používány mnoha profesionálními vizážisty.
Zobrazit více