30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Clarins Opalování

Na Stránku
Třídit
Clarins, francouzská společnost pro luxusní kosmetiku, vyvinula řadu produktů pro péči o pokožku a její ochranu před sluncem, počínaje vlastními samoopalovacími krémy, díky nimž bude kůže připravena na slunce. Nejen, že vám dodají přirozené opálení, ale jsou také navrženy tak, aby vyrovnaly vrásky a stáhly rozšířené póry.

Při jasné obloze rozhodně potřebujete ochranu před sluncem a Clarins Sun Control Stick je skvělý. Použijte ho na citlivé oblasti, jako je nos, uši a rty. Je to pevná tyčinka a je tak snadné ji nosit všude s sebou. Je ideální pro vodní sporty, lyžování a intenzivní opalování.

Celá řada Clarins pro ochranu před sluncem poskytuje pokožce ochranu proti UV záření, hydratuje pokožku a pomáhá předcházet viditelným známkám předčasného stárnutí pokožky.

Jakmile zapadne slunce, budete potřebovat chránit vaše opálení a pokožku před olupováním - Clarins After Sun je v tomto ohledu nenahraditelný - obnovuje vlhkost, dodává komfort a změkčuje pokožku a speciální ingredience pomáhají předcházet olupování pokožky. Takže, kamkoli míříte - nezapomeňte se starat o vaši pokožku - jinou už mít nebudete.
Zobrazit více