30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Guinot Opalování

Na Stránku
Třídit
René Guinot byl slavný francouzský vědec, který založil firmu Guinot Paris před půl stoletím. Byl jedním z prvních, kteří zaujali skutečně vědecký přístup k péči o pleť, aby zajistili účinnost a kvalitu.

Po objevení velmi oblíbené léčby hydradermie; což byla revoluční lázeňská léčba, která by mohla být použita doma, společnost rozšířila svou působnost po celém světě. Později ji převzal Dr. Jean-Daniel Mondin, který zkombinoval odborné znalosti vědců a techniků se zkušenostmi kosmetiček pro vytvoření nových lázeňských procedur a dalšího rozšíření značky po celém světě.

Některé z největších vynálezů Guinot Paris jsou krémy jako Longue Vie Cellulaire Face, Hydrazone, Aromatic Face, Hydrademie Lift a Technispa. Guinot produkty zahrnují hydratační přípravky, pleťová odličovací mléka, čisticí prostředky, a dokonce i produkty odstraňující chloupky. Na stránkách Parfém-Klik najdete levné produkty Guinot jen za zlomek toho, co byste za ně zaplatili v parfumerii.

Guinot péče o pleť je považována za jednu z nejlepších na světě. Pokročilé produkty péče o pleť, jako je Age Logic Age Serum, v noci vytvářejí nové kožní buňky a dodávají pokožce zdravu barvu; Age Logic Cellulaire je vynikající krém na obličej pro obnovu buněk nebo doplněk Pleine Vie Cell pokožku vyživuje a připravuje ji na regeneraci buněk a optimální hydrataci pokožky.

Guinot také prodává uklidňující parfémy. Parfum de Vie (2012), také známý jako Life Perfume, je krásná vůně s tóny bergamotu a citronu na pižmové a dřevité bázi.
Hledání je bez výsledků. Zkuste to prosím znovu.