30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Biotherm Péče o pleť

Na Stránku
Třídit
Biotherm je společnost vyrábějící produkty péče o pleť, která nabízí řadu výrobků pro péči o obličej a tělo.

Nejsme si jisti, jestli v Biothermu objevili tajemství věčného mládí, ale určitě jsou mu blízko svými průkopnickými produkty obsahujícími termální plankton. Termální plankton je hlavní složkou všech produktů Biotherm; obnovuje, zlepšuje a pomáhá pleti být v co nejlepším stavu.

Například produkty Biotherm blue therapy, inovativní řada sér, krémů na obličej a krémů na oči jsou speciálně navrženy tak, aby odstranily známky stárnutí. Říká se, že pouze 20% stárnutí je nevyhnutelné, zbylých 80% může být zvráceno, takže už není žádná omluva na to, vypadat starší, než byste mohli. S trochou magie a s produkty Biotherm už brzy budete moci vrátit čas.

Nyní už jejich péče o pleť není jen pro ženy, společnost Biotherm si uvědomila, že i muži chtějí výrobky, které by byly vhodné pro jejich pleť, takže Biotherm přišel s řadou Biotherm Homme. Od doby, kdy byla tato řada poprvé představena v roce 1985, ušla značka dlouhou cestu, a nyní muži najdou vše, co jejich pleť denně potřebuje - vše od holicí pěny po balzámy na rty až po matový hydratační gel, to abychom jmenovali jen několik.

Věděli jste, že vaše pleť ztrácí až ½ litru vody denně? To ani my, ale nemusíte se obávat, protože máme Biotherm Acquasource Gel. Zablokuje vlhkost v pokožce, dodává jí a udržuje pokožku hydratovanou celou hodinu.
Zobrazit více