30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Clarins Péče o pleť

Na Stránku
Třídit
V roce 1954 založil zakladatel Clarins Jacques Courtin-Clarins své první lázně krásy Tronchet v Paříži. Zde vyvinul své vlastní produkty péče o pleť a jeho zákazníci brzy začali žádat produkty, které by mohli používat doma. Od samého začátku Clarins trval na tom, že používá pouze přírodní, rostlinné přísady, což dělá dodnes.

Clarins řada péče o pokožku obličeje je rozsáhlá a uspokojuje všechny potřeby. Mezi mnoha dalšími věcmi se specializuje na odstraňování černých teček a minimalizaci pórů. Recenze tohoto produktu jsou ukázkou toho, co Clarins opravdu dokáže udělat pro váš jedinečný typ pleti. Doporučujeme také HydraQuench Lotion SPF15, osvěžující, povzbuzující pleťové mléko a sluneční ochranu v jednom.

Nezapomeňte na vítězný produkt Clarins Beauty Flash Balm, který získal ocenění za rok 2013 a který vám okamžitě vylepší pokožku a eliminuje známky únavy. Je součástí Bible krásy proti stárnutí.

Seznam skvělých produktů je dlouhý a je na vás, abyste se rozhodli, které sérum, krém na obličej a/nebo maska ​​jsou vhodné pro váš životní styl a vaši pleť.
Zobrazit více