Cowshed Péče o pleť

Cowshed je oceňovaná koupelová, tělová a pleťová kosmetika, která se zrodila ve stodole v Babington House v roce 1998. Jejich lázeňské procedury zahrnují Udderly Gorgeous Maternity Massage, Slender Cow Total Body a Cowshed Moody Massage. A s takovými názvy si jistě můžete myslet, že výrobky nejsou nic moc, ale to byste se mýlili.

Cowshed nepoužívá ve svých produktech žádné parabeny, petrochemické látky, sírany nebo umělá barviva. Nepoužívají ani vonné látky ani živočišné přísady, no dobrá, snad jen trochu včelího vosku a medu z divokých květů, ale to je vše. Takže pokud jste těhotná a chcete trochu luxusu nebo je vaše kůže citlivá, pak koupelové výrobky a koupelové oleje od Cowshed by měly být pokaždé vaší volbou číslo jedna.

Naším nejoblíbenějším výrobkem jsou nádherné obličejové masky Cowshed. Milujeme Revitalizační masku Palmarosa. Funguje pro všechny typy pleti, odstraňuje všechny nečistoty a snižuje výskyt jemných vrásek - prostě dokonalost sama!

Denní a noční krémy jsou také velmi oblíbené mezi našimi zaměstnanci - nejsou mastné, jsou cenově dostupné a vydrží dlouhou cestu. Tyto krémy jsou přímo nabité silnými esenciálními oleji a rostlinnými výtažky, takže vaše pokožka dostane vše, co potřebuje.

Zobraz vše
555
DMOC 775 Kč
28%
SLEVA
Cowshed Calendula Refining Facial Scrub 50ml
549
DMOC 775 Kč
29%
SLEVA
Cowshed Jasmine Toning Eye Balm 15ml
546
DMOC 775 Kč
30%
SLEVA
Cowshed Palmarosa Revitalising Face Mask 50ml
1
Fulltextové vyhledávání
Cenový rozsah
0 Kč 4.500 Kč+
POUŽÍT
Brand
Cowshed (8)Decleor (59)Guinot (59)Uriage (50)Clinique (48) DALŠÍ MOŽNOSTI
Typ pleti
Filtrovat podle
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
POUŽÍT