30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Decleor Péče o pleť

Na Stránku
Třídit
V roce 1974 založila Solange Dessimoulieová svou vlastní značku přírodní péče o pleť pod názvem Cléor - značkou postavenou na jejích vlastních zkušenostech v oboru krásy. Poté, co se setkala s aromaterapeutkou Caroline Colliardovou v roce 1976 a uvedla ji do společnosti, změnila společnost Solange název společnosti na to, jak ji známe dnes; Decléor.

Decléor spojuje tradiční péči o pleť s esenciálními oleji a aromaterapií (také známou jako Aromessence), a to pouze díky použití těch nejkvalitnějších ingrediencí na trhu. Prvním sérem společnosti Decléor bylo olejové sérum Aromessence Neroli, které je stále jedním z jejich nejprodávanějších produktů. Toto sérum, které získalo mnoho ocenění, obsahuje směs esenciálních olejů, díky nimž poskytuje perfektní hydrataci pro všechny typy pleti.

Decléor je dobře známý mnoha typy hydrtačních prostředků. Nabízí denní krémy, jako je například nejprodávanější hydratační krém Hydra Floral, stejně jako noční krémy z přírodních vosků a másel, které obnovují a vyživují pokožku, zatímco ve spánku obnovujete svou krásu.

Decléor Men Essentials je novější sortiment zaměřený na potřeby čištění a zvlhčování pleti mužů. Přestože se jedná o cenově dostupnější sortiment, Solange a Colliard se nevzdávají kvality výrobků. Sortiment zahrnuje oblíbený pleťový gel Men Essentials Clean Skin Scrub Gel s hřebíčkem a eukalyptovým olejem, který lze použít před holením nebo k čištění plati večer. Sortiment obsahuje také sérum Aromessence Triple Action Perfect Serum, které chrání pokožku během holení.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy