30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků

Elizabeth Arden Péče o pleť

Na Stránku
Třídit
Elizabeth Arden je jednou z nejstarších společností pro výrobu produktů péče o pleť, kosmetiky a vůní. Tato zásadní newyorská značka vznikla v roce 1910. Společnost rychle rostla a její výrobky se nyní prodávají ve více než 100 zemích.

Florence Nightingale Grahamová nebo Elizabeth Arden, jak je spíše známá, pracovala v mládí jako sestra. Vnímala krémy proti popáleninám a kožní masti nejen jako léky, ale i jako něco, co by bylo možné použít v běžné denní péči o krásu ženy. Doma experimentovala s různými přísadami a snažila se přijít s perfektním kosmetickým krémem. Uspěla v roce 1930, kdy představila krém pro ochranu pokožky po dobu osmi hodin. Tento krém je stále je jedním z nejprodávanějších výrobků dodnes a někde na světě se prodá jedno balení krému každých 30 sekund! Osmihodinový krém dokážee do značné míry zklidnit jakékoli kožní problémy a je skvělý na popraskané rty, suché ruce a hrubé paty.

Řada Visible Difference od společnosti Arden nabízí řešení pro suchou, mastnou nebo kombinovanou pleť. Zvlhčuje a pomáhá pokožce uzamknout hydrataci uvnitř. Slibuje viditelný rozdíl po pouhých 6 dnech použití. Pokud je vaše pleť zralá, je řada Prevage přesně pro vás. Revitalizuje pokožku a omlazuje a zároveň posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky komplexem enzymů DNA. Nebo vyzkoušejte jeden z mnoha dostupných ceramidových produktů, díky nimž bude vaše pokožka vypadat mladistvě a zářit.
Zobrazit více