Shiseido Péče o pleť

Shiseido je nejlépe známá svou revoluční péčí o pleť, která kombinuje suroviny a výrobní metody z východu i západu. Z deseti úžasných řad péče o pleť se nejvíce líbí Ibuki, Benefiance a Ultimune. Kolekce Ibuki se skládá ze sedmi různých produktů, z nichž nejpopulárnější je Maska pro zkrásňující spánek a Ibuki změkčující koncentrát, který získal ocenění Allure. Řada pro péči o pokožku proti stárnutí opravuje ochrannou bariéru plati pomocí extraktů z hluchavky a citrusových semen. Benefiance WrinkleResist24 zdokonaluje pokožku tím, že vyplňuje všechny vrásky na obličeji, bez ohledu na to, jak jemné nebo hluboké jsou přidáním extraktu mukurossi k jejich výrobkům. Sbírka Ultimune se skládá ze dvou sér, které chrání pokožku proti známkám proti stárnutí a škodám, které stárnutí přináší. Sérum se zaměřuje na zabránění projevů stárnutí, nikoliv k jejich nápravě. Kolekce Ultimune je vhodná pro všechny typy pleti.

Mezi produkty péče o pleť, které jsou hlavně pro ženy, Shiseido také vydala kolekci jen pro muže. Kolekce Shiseido Men se zaměřuje na potřeby pleti mužského obličeje. Kolekce klade důraz na hydrataci a výživu, pomáhá pokožce regenerovat po holení a odstraňovat toxiny z nezdravého životního prostředí. Krém pro posilování pleti je určen člověku, který upřednostňuje bezproblémovou aplikaci, která zlepšuje celkový stav pokožky. Shiseido Men hydratační mléko zanechává pokožku svěží a hydratuje zvlášť dobře po holení. Dalším úžasným produktem je přípravek Men Deep Wrinkle Correcter, krém na obličej umístěný v uzavřené lahvičce, která chrání jeho aktivní složky.

Společnost Shiseido naléhá na zákazníky, aby kombinoval produkty z různých řad, protože se ujistili, že jsou kompatibilní a uznávají, že každý jedinec má jedinečné potřeby. Všechny jejich výrobky jsou dermatologicky a oftalmologicky testovány.

Zobraz vše
1.358
DMOC 2.294 Kč
41%
SLEVA
Shiseido Benefiance NutriPerfect Eye Serum 15ml
1.648
DMOC 2.263 Kč
27%
SLEVA
Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream 50ml
1.860
DMOC 2.666 Kč
30%
SLEVA
Shiseido Bio-Performance Lift Dynamic Serum 30ml
1.178
DMOC 1.643 Kč
28%
SLEVA
Shiseido Firming Massage Mask 50ml
875
DMOC 1.116 Kč
22%
SLEVA
Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask 80ml
Fulltextové vyhledávání
Cenový rozsah
0 Kč 4.500 Kč+
POUŽÍT
Brand
Shiseido (27)Decleor (59)Guinot (59)Uriage (50)Clinique (48) DALŠÍ MOŽNOSTI
Filtrovat podle
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
POUŽÍT