Clynol Péče o vlasy

Clynol je mezinárodní známá značka péče o vlasy a styling. Vznikla v Německu v roce 1924 pod jménem Kleinol a původně se specializovala na barvy na vlasy. Brzy rzšířila sortiment i o další výrobky jako laky na vlasy, séra na pokožku hlavy a stylingové výrobky. V roce 1964 Kleinol expandoval do Velké Británie a rychle se stal lídrem na trhu. V roce 1979 se připojili ke skupině Schwarzkopf a změnili své jméno na Clynol.

Clynol je zaměřen na profesionální stylisty v oboru a je hrdý na to, že dostává rady a zpětnou vazbu od těch, kteří se každý den zabývají vlasy. Vždy mění své výrobky tak, aby vyhovovaly současnému trendu a aby byly co nejúčinnější a použitelné.

Řada barev a péče o vlasy je ideální pro trvalou barvu vlasů, protože poskytuje UV filtr, který zabraňuje vyblednutí a vyživuje vlasy po umytí. Bez ohledu na to, jaký barevný odstín jste použili, je to šampon Clynol, co potřebujete. Nezapomeňte použít trochu séra Look of Me Glitz Shine Serum. Barvu ve vlasec uzamyká a současně chrání vlasy před rozštěpením a zabraňuje jejich lámání.

Co se týče jejich stylingových výrobků, jsme velcí fanoušci vlasového spreje Clynol, který kadeřníci milují už od roku 1983, kdy se poprvé objevil v salonech, nebo speciálně navržené vlasové sérum. Aloe Sensitive Balance Scalp Serum je právě to, co je zapotřebí k obnovení přirozené hodnoty pH pokožky hlavy.

Na kudrliny zkuste Clynol Curl Bounce Curl Fluid. Tento výrobek byl speciálně navržen tak, aby vaše kadeře obnovily vitalitu a zdravě pružily. Použijte jej k definování kudrlin na suché vlasy nebo na vlhké vlasy před sušením.

Zobraz vše
1
Fulltextové vyhledávání
Cenový rozsah
0 Kč 4.600 Kč+
POUŽÍT
Typ vlasů
Filtrovat podle
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
POUŽÍT