Kin Cosmetics Péče o vlasy

Společnost Kin Cosmetics byla založena v roce 1932 Gregoriem Bosacomou ve městě Costa Brava ve Španělsku. Měl dílnu, kde barvil látky, ale když rozvinula péče o vlasy, kadeřníci v oblasti požadovali, aby Bosacoma vytvořil barvivo, které by změnilo barvu vlasů. Takhle mimochodem vytvořil úspěšnou péči o vlasy.

Společnost pozastavila své podnikání v roce 1936 kvůli španělské občanské válce a o čtyři roky později, když společnost znovu zahájila svou činnost, Gregorio zemřel. Vedení firmy převzal jeho syn Leonci, jehož nové podnikatelské přístupy a vlastní zkušenosti posunuly společnost Kin Cosmetics vpřed a pomohly, aby se rozvinula do toho, čím je dnes. Po celé generace značka pokračovala v růstu, zlepšovala svůj vlastní obraz a začala prodávat výrobky i mimo Španělsko, a to přesto, že jejich ústředí dál zůstává na španělském pobřeží Costa Brava.

Kin se specializuje nejen na barvicí produkty, vyrábí také velmi oblíbenou řadu produktů péče o vlasy, Kinactif, pro různé typy vlasů, olejovou kúru s názvem Kinesence, výrobky pro konečnou úpravu pod názvem Kinstyle, každodenní produkty s názvem Kinworks a řadu pro styling - Kinliss.

Nejoblíbenější řadou je Kinessences Color, barvy bez čpavku pro všechny typy vlasů s technologii Cerakin Plus, revoluční inovace, která kombinuje aktivní principy s barvami Multicolor Shades + a poskytuje intenzivnější a dlouhodobější zbarvení.

Complexe Trico Active Force je šoková léčba, která zabraňuje vypadávání vlasů a zvyšuje odolnost vlasů díky bílému čaji, komplexu vitaminů B a bioproline.

Exkluzivní mužská řada Kinmen zahrnuje produkty s červenými mořskými řasami, kromě mnoha dalších přírodních ingrediencí, které posilují vlasy a revitalizují je. V rámci této řady nabízí Kin Cosmetics Energy Shampoo-Gel Kinmen, hydratační a revitalizující denní šampon, který obnovuje přirozený lesk vlasů. Je také vhodný pro namáhané vlasy díky svým jedinečným složkám, jako je extrakt guarany, extrakt z červených mořských řas a další přírodní látky.

Produkty jako Force Tonic Kinmen posilují vlasy a zabraňují vypadávání vlasů pomocí principu PROCAPILO, extraktu teka, červených mořských řas a několika přírodních extraktů. Mat Wax Kinmen je matný vosk, který poskytuje krátkým vlasům strukturu bez použití umělých látek, jako jsou silikony a parabeny.

Zobraz vše
1
Fulltextové vyhledávání
Cenový rozsah
0 Kč 4.400 Kč+
POUŽÍT
Kolekce
Typ vlasů
Filtrovat podle
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
POUŽÍT