30 Kč Sleva pro více položek
100% Originálních Výrobků
Sledované Doručení s Direct Link

Tangle Teezer Péče o vlasy

Na Stránku
Třídit
Shaun Pulfrey v roce 2007 vymyslel Tangle Teezer jako nový druh hřebenu, který klouže po mokrých, zacuchaných, poškozených a barevně ošetřených vlasech, aniž by vypadly a rozčesává je. Jedinečný hřeben byl vynalezen zakladatelem společnosti, který chtěl něco podobného vymyslet už když pracoval jako kadeřník v Anglii a USA. Kartáč na vlasy se vyrábí v Anglii a se prodává v 65 zemích po celém světě. Každou minutu se prodá 17 kartáčů.

Pulfrey měl nejprve nápad na produkt, který by změnil umění kartáčování vlasů, když pracoval jako kolorista v prvotřídních salonech pro velká jména jako Pierre Alexandre, Nicky Clarke a Vidal Sassoon. Jeho obchodní smysl v kombinaci s hodinami výzkumu v britské knihovně a hypotékou na jeho bytě v Londýně vedl k dokončení kartáče v roce 2005. Pulfrey skvěle představil svůj koncept na show "Dračí sluje" v roce 2007, kde Draci zesměšnili produkt a odmítl investici ve výši 85 000 liber na 15%.

Přehlídka nicméně přinesla požadovanou publicitu, a za méně než rok po představení populární chemik Boots zadal objednávku pro nyní neslávně známý Tangle Teezer. Od té doby společnost rychle rostla a byla zisková už ve svém druhém roce podnikání. Produkt a jeho tvůrce získali řadu ocenění, včetně 2 ocenění Queens a ceny za národní podnikání. Společnost Sunday Times jmenovala společnost 19. nejrychleji rostoucí společností ve Velké Británii v roce 2013. Prostřednictvím ústní a osobnostní podpory se značka rychle usadila na mezinárodním trhu a dnes prodává zhruba 5 milionů kartáčů ročně. Společnost drží značku Made in Britain a vyrábí všechny své výrobky ve 2 továrnách na jihu Anglie. Shaun Pulfrey stále vlastní 100% společnosti.

Sortiment výrobků se skládá z kolekce kartáčů pro každodenní i profesionální použití, včetně kompaktní verze originálního kartáče, elitní řady vyvinuté výhradně pro kadeřnické salony, edice Aqua Splash speciálně pro použití na mokré vlasy a styling a speciální vydání ve spolupráci s britskou designérkou Lulu Guinnessovou.
Zobrazit více
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Upozornění
na prodej
Tipy pro
krásu
Slevové
kódy