Tigi Péče o vlasy

TIGI je značka péče o vlasy navržená kadeřníky pro kadeřníky. Všechno to začalo v roce 1982, kdy slavný řetězec Toni a Guy potřeboval novou značku, kterou by mohl prodávat ve svých obchodech. Kvůli právním potížím nebyli schopni používat vlastní název společnosti, takže se místo původního názvu zrodilo TIGI.

Na počátku společnost TIGI prodávala své výrobky pouze v kadeřnických salonech, ale vzhledem k tomu, že popularita značky rostla, začala být dostupná také z jiných maloobchodních zdrojů.

V rámci TIGI najdete několik značek, jako je TIGI Bed Head: navržená tak, aby vám poskytla lehce přeležený “právě jsem vstávala” vzhled. V tomto sortimentu najdete také TIGI Dumb Blonde - výrobky pro blondýny, které dodávají blonďatým vlasům objem a zpevňují je. A ať už jste blondýnka nebo ne, pokud jste si poškodily vlasy příliš mnoha barvami, pak má pro vás TIGI skvělé produkty pro revitalizaci poškozených vlasů se speciálně navrženými šampony, ochrannými spreji a zázračnými ošetřovacími maskami.

TIGI Catwalk se inspirovaly tím, co vidíte na módním molu. Získejte větší kudrlinky s jejich Curls Rock Amplifier nebo použijte šampon z ovesných vloček a medu na zvlhčení suchých, poškozených vlasů nebo masku Fashionista Brunette, která pomáhá vlasy oživit a chrání je před poškozením.

V roce 2012 TIGI přišla s geniální myšlenkou s názvem Copyright Color. Proces je stejně jako míchání barvy, jen to uděláte pro své vlasy a konečný výsledek může být trvalý nebo polostálý. Kreativní barevný vzorec TIGI vám umožňuje přesně se rozhodnout, jaký odstín chcete.

Zobraz vše
280
DMOC 636 Kč
56%
SLEVA
Tigi Bed Head Dumb Blonde šampon 750ml
205
DMOC 566 Kč
64%
SLEVA
Tigi Bed Head Manipulator Matte 57.5g
268
DMOC 636 Kč
58%
SLEVA
Tigi Bed Head Recharge šampon 750ml
Fulltextové vyhledávání
Cenový rozsah
0 Kč 4.400 Kč+
POUŽÍT
Filtrovat podle
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
POUŽÍT